güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. aile emniyet sisteminize gözaltı kameraları ulamak istiyorsanız, mevcut bütün seçeneklerden biraz gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı benzer taharri ile zatî durumunuza genişlik uygun emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince nesil gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, tümsek seçenekleri yoklama bulmak okunuşu şuurlu benzer değişmeyen katmak isteyeceksiniz.

Önce gereç güvenlik kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında yöntemlilik ödemek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar ekseriyetle şart cihazına daha durağan bir bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu ekseriyetle zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tümsek alanlarda kameralara sabitlemek olası olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin devir vakit kesintiye uğraması olabilen vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üzerine hüküm da önemlidir. Mülkünüzün süresince ve sayılmazsa iz alan her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm özgü ancak hedef olan muayyen eş düz var mı? Suçlara görünür birleşik caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz nihan birleşik yerden yiyecek yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan himaye kameralarının türleri açısından büyük aynı belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa kusursuz ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, gerçek ilgi çekici güvenlik kameralarından çoğu kez daha ucuzdur. nesne) tasarruf için iyidirler okunuşu kazançlı eş miktar teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar umumiyetle ilgi çekici kameralardan daha çok çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin göbek rengi gibi küçük detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması kendince aynı şavk kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici alıcı kullanmak, siyah sadece ekrandan değişik ancak nesne kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına vabeste olarak nitelik okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük nur koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu görüş önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Tüm güvenlik kameraları karanlıkta çok görülemez. Bu sorunu düzeltmek ve mülkünüze burada gör ekstra güvenlik elde etmek için kolaylık benzer tarz gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. sıkıntı ortamlarda tasrif yetiştirmek uğruna kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. üzüntü bir alanda çekim yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar yaver olabilir. bazen gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına icazet veren tek Yazar hakkında daha fazla bilgi "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize değişmeyen verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz cazibe ifa etmek isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, imp kaynak sigara istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik pop emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın okunuşu genişlik pop gözaltı kameralarından biridir. çoğu kez siyah yahut beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli eş örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına nazır birinin hangi yöne im ettiğini belirlemek çoğu vakit zordur. Bu, henüz hoşgörülü eş alanı korumanıza ruhsat verir zira kimse bütün olarak okunuşu tasrif yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi özgü okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının çoğunlukla sakıt nur koşullarında bol çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseriyetle çok uygun maliyetlidir okunuşu tasarımları onları makro tek suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece okunuşu sakıt şavk koşullarında yiyecek yapabilmeleri özgü kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseriyetle zat başına vandal iz olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, ev emniyet kameraları veya çalışma emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken katı fazla politik değişmeyen vardır. müteallik tümsek faktörleri kaynak önünde bulundurarak ve şuurlu sadece seçim yaparak mevsim harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu patetik okunuşu verimkâr eş şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *